Estonian Direct Selling Association

Kes me oleme?

Eesti Otsemüügi Assotsiatsioon (EDSA) on mittetulundusühing, kuhu kuuluvad juhtivad ettevõted, mis toodavad ja levitavad otse tarbijatele müüdavaid tooteid ja teenuseid.

Meie eesmärgiks on:

  • Soodustada otsemüügi kasvu ning tugevdada arusaama, et otsemüük on oluline toodete ja teenuste levitamise võimalus Eesti tarbijatele.
  • Parandada otsemüügi mainet ning toetada otsemüüki kui seaduslikku individuaalse äritegevuse viisi ja lisasissetuleku võimalust.
  • Edendada ausat konkurentsi ja tarbija õiguste kaitset ning tagada soodsa äri- ja seadusliku keskkonna otsemüügiäri jaoks.

 

Uudised ja sündmused

Otsemüügimahud suurenesid eelmisel aastal 2.,5%

2016-04-10
Eesti Otsemüügi Assosatsiooni (EDSA) liikmeks olevate ettevõtete müük kokku kasvas eelmisel aastal 2,5%, küündides 33,3 miljoni euro suuruse tulumaksueelse müügini. Otsemüügiga seotud inimeste arv suurenes aga samal ajal 1%, ületades...

Uuring: otsemüügi populaarsus kasvab

2014-12-06
Eesti Otsemüügi Assotsiatsiooni poolt läbi viidud uuringu kohaselt on 54% küsitletud Eesti elanikest ostnud tooteid otsemüügi kaudu, mida on 14% võrra rohkem kui 2011. aastal. Kahekordistunud on ka pidevalt ning...

© 2012-2018 Eesti Otsemüügi Assotsiatsioon. Kõik õigused kaitstud.