Estonian Direct Selling Association

Kes me oleme?

Eesti Otsemüügi Assotsiatsioon (EDSA) on mittetulundusühing, kuhu kuuluvad juhtivad ettevõted, mis toodavad ja levitavad otse tarbijatele müüdavaid tooteid ja teenuseid.

Meie eesmärgiks on:

  • Soodustada otsemüügi kasvu ning tugevdada arusaama, et otsemüük on oluline toodete ja teenuste levitamise võimalus Eesti tarbijatele.
  • Parandada otsemüügi mainet ning toetada otsemüüki kui seaduslikku individuaalse äritegevuse viisi ja lisasissetuleku võimalust.
  • Edendada ausat konkurentsi ja tarbija õiguste kaitset ning tagada soodsa äri- ja seadusliku keskkonna otsemüügiäri jaoks.

 

Uudised ja sündmused

Cellements – potentsiaalne liige

2018-12-31
Cellements (www.cellements.com) liitus Eesti Otsemüügi Assotsiatsiooniga kui potentsiaalne liige Detsembris 2018. Cellements on Eestis asuv Rootsi päritolu ettevõte, mis keskendub keskkonnasõbralike ja kasutajasõbralike toodete arendamisele bio-tehnoloogia...

Otsemüügimahud suurenesid eelmisel aastal 2.,5%

2016-04-10
Eesti Otsemüügi Assosatsiooni (EDSA) liikmeks olevate ettevõtete müük kokku kasvas eelmisel aastal 2,5%, küündides 33,3 miljoni euro suuruse tulumaksueelse müügini. Otsemüügiga seotud inimeste arv suurenes aga samal ajal 1%, ületades...

© 2012-2019 Eesti Otsemüügi Assotsiatsioon. Kõik õigused kaitstud.